Bene Meritus dla Natalii
05.06.2019
W dniu 4 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle odbyło się rozdanie nagród „Bene Meritus” czyli dobrze zasłużony. Wyróżnienie to przyznawane jest przez Zarząd Powiatu Jasielskiego. Jego celem jest uhonorowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, reprezentują swoją szkołę w konkursach, zawodach, olimpiadach i turniejach, angażują się w działalność samorządu szkolnego, są organizatorami życia szkoły oraz wykazują pomoc, życzliwość i uczynność w stosunku do kolegów.
W obecności rodziców oraz dyrektorów szkół wyróżnieni uczniowie odebrali z rąk Pana Adama Pawlusia – Starosty Jasielskiego nagrody.
Nagrodę „Bene Meritus” z naszej Szkoły otrzymała Natalia Gomułka – tegoroczna maturzystka (4 F) – Serdecznie gratulujemy!