+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Bene Meritus dla Edyty Nowickiej

12.06.2013

 

W dniu 12 czerwca 2013 r. w auli naszej Szkoły odbyło się rozdanie nagród  „Bene meritus”. Wyróżnienie to przyznawane jest przez Zarząd Powiatu. Jego celem jest uhonorowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, reprezentują swoją szkołę w konkursach, zawodach, olimpiadach i turniejach, angażują się w działalność samorządu szkolnego, są organizatorami życia szkoły oraz wykazują pomoc, życzliwość i uczynność w stosunku do kolegów.

W auli szkolnej zebrali się nagrodzeni uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego wraz z rodzicami i dyrektorami szkół. Nagrody „Bene meritus” czyli dobrze zasłużony wręczał Wicestarosta Jasielski Franciszek Miśkowicz, który gratulował wyróżnionym uczniom osiągnięć i życzył dalszych sukcesów w życiu osobistym i dalszej drodze edukacji.

Nagrodę „Bene Meritus” z naszej Szkoły otrzymała Edyta Nowicka – tegoroczna maturzystka (4f2). Edytka – Gratulujemy!

Po części oficjalnej młodzież Zespołu Szkół nr 4 przedstawiła część artystyczną. Wzięli w niej udział:

Arkadiusz Zbylut, Dominik Grygiel, Krzysztof Pawlak (3f2), Urszula Janiga, Małgorzata Kotlinowska (2m), Mateusz Skok, Tomasz Goleń (2f2), Weronika Wolak, Piotr Madej, Małgorzata Niezgoda.

Serdecznie dziękujemy uczniom Ekonomika, którzy pomagali w przygotowaniu i obsłudze dzisiejszej uroczystości:

Ewelina Szot, Sylwia Kosiek, Monika Białoń, Żaneta Bryjak, Małgorzata Piróg, Grzegorz Żyłka, Łukasz Opałka, Kamil Bazan (3f2), Joanna Moskal, Adrianna Polak (2am), Monika Chochołek, Agnieszka Jasiczek, Małgorzata Wojnarska, Ewelina Marek, Wioleta Cetnar (2f1), Karolina Witusik, Monika Budziak, Patrycja Czarny (3f1).

Galeria: Bene Meritus 2013

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności