+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Awans Naszych uczniów w XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

04.02.2023

1 grudnia 2022 r. odbył się szkolny etap XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.
Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

Zawodnicy z naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do el. okręgowych XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości to:

- Gabriel Buczyński

- Marcin Czechowicz

Eliminacje okręgowe będą odbywać się 2 marca 2023 r. w Krakowie.

Gratulujemy!!! 

← Wróć do aktualności