Awans Naszych uczniów w XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości
04.02.2023
1 grudnia 2022 r. odbył się szkolny etap XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.
Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.
Zawodnicy z naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do el. okręgowych XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości to:
- Gabriel Buczyński
- Marcin Czechowicz
Eliminacje okręgowe będą odbywać się 2 marca 2023 r. w Krakowie.
Gratulujemy!!!