+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Awans dwóch drużyn do II etapu konkursu 3D \"Droga do przyszłości\"

07.12.2022

Dwie drużyny z Naszej Szkoły znalazły się wśród pięćdziesięciu drużyn z całego kraju, które zakwalifikowały się do II etapu konkursu \"Droga do przyszłości\" organizowanego przez EI System sp. z o.o.  Celem konkursu jest zachęcenie do stosowania technologii przyszłości w praktyce. Jedną z takich technologii, która ma olbrzymi potencjał i obecnie jest wykorzystywana w wielu dziedzinach życia i nauki jest druk 3D.Zadania konkursowe dotyczą zaprojektowania i wydrukowania projektów dotyczących trzech obszrów: świat przyszłości, zawody przyszłości, relacje społeczne w przyszłości. 

Pierwsza nasza drużyna w składzie Zuzanna Bigos (4Pg), Magdalena Dybaś (4Pg),  Katarzyna Fiega (4Pg),  Weronika Formanek (4Pg) i Wiktoria Libuszowska (4Pg) realizuje projekt \"Świat po eksperymencie naukowym\", natomiast druga drużyna: Szymon Filip (4Pg), Krystian Hendzel (4Pg),  Kornel Łaba (4Pg), Jakub Żarnowski (4Pg) i  Michał Żuchowicz (4Pg) projekt \"Statek kosmiczny miejscem życia ludzkości\".

W drugim etapie organizatorzy konkursu prześlą do szkoły drukarkę 3D oraz 10 kg filamentu potrzebnego do wydrukowania projektów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

← Wróć do aktualności