ANTONIAŃSKI DAR SERCA
10.06.2013
Od piętnastu lat odbywała się w Jaśle akcja charytatywna NOWOROCZNY DAR. W tym roku nadano jej nowy charakter. Idea akcji nie zmieniła się, ale została ubogacona i zyskała nową nazwę. Mottem nowej odsłony akcji były słowa Jezusa: „Więcej szczęścia w dawaniu niż braniu”.
Podobnie jak w latach poprzednich akcji towarzyszyła zbiórka uliczna na rzecz Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, która odbyła się 8 i 9 czerwca 2013 r.
Nasza Szkoła, jak co roku, przyłączyła się do tej akcji. W kweście ulicznej wzięły udział uczennice klasy 1f1:
- Aleksandra Augustyn
- Dajana Berkowicz
- Klaudia Sanocka
- Anna Świdrak
Opiekę nad młodzieżą sprawowały: mgr Magdalena Piekarz i mgr Monika Jurkowska-Nocek.