+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Akcja noworoczny dar

15.01.2010

3 stycznia 2010 r. uczniowie Ekonomika wzięli udział w akcji „Noworoczny Dar”. W tym roku akcja przebiega pod hasłem \"Dobrzy ludzie są szczęśliwi”. Organizatorem jest Jasielski Dom Kultury oraz parafia ojców Franciszkanów. Dochód przeznaczony został na zakup sprzętu medycznego dla Oddziału Ratunkowego i Pogotowia Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Naszych wolontariuszy można było spotkać na ulicach miastach już od godzin rannych

  • Aleksandra Czajka 1h
  • Joanna Smaś 1h
  • Artur Szarek 1h
  • Jarosław Muzyka 1h
  • Michał Lubaś 1h
  • Beata Maguda 2h2
  • Angelika Twardzik 2h2
  • Aneta Radoniewicz 2h1
  • Gabriela Rzońca 2h1

Beata Maguda kwestuje trzeci rok. Jest to przede wszystkim pomoc dla szpitala, chorych i to jest nasz obowiązek – podkreśla w wywiadzie udzielonym Gazecie „Nowiny”. Złotówki do puszek wrzucali starsi i młodsi. Niewiele osób przechodziło obojętnie obok zbierających wolne datki. Momentami u niektórych kwestujących brakowało nawet okolicznościowych nalepek, rozdawanych ofiarodawcom.

← Wróć do aktualności