Akademia Przedsiębiorczości
23.06.2020
Zakończył się projekt Akademia Przedsiębiorczości, który realizowany był przez cały rok szkolny 2019/2020. Celem projektu było podniesienie wiedzy, kompetencji i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości wśród uczniów z jednoczesnym wsparciem ich rozwoju osobistego i zawodowego. Uczniowie otrzymali uniwersalne narzędzia i metodologię organizacji pracy, które pozwalają określać własne potrzeby, ustalać priorytety działań, podejmować wyzwania i rozwiązywać problemy, niezależnie od wyboru przyszłej formy kariery biznesowej czy zawodowej.
Zwieńczeniem projektu był konkurs na najlepszy biznesplan, w którym uczniowie mogli wykazać się pomysłowością oraz wygrać atrakcyjne nagrody.
Projektem objęte były cztery klasy: 2f, 1Gf, 1Grt i 1 Pr.
Projekt realizowany był przez Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim oraz naszą Szkołą.