30. rocznica obchodów w Kopalni Wujek
19.12.2011
W dniu 17 grudnia uczniowie z dwóch szkół - LO Jasło i ZS nr 4 wraz z opiekunami udali się do Katowic do muzeum i pod pomnik upamiętniający wydarzenia w Kopalni Wujek. W tym roklu przypada 30 rocznica tych wydarzeń. Z tej okazji w Katowickim \"Spodku\" odbył się koncert \"Droga do wolności\". Na szerszą relację zapraszamy wkrótce.
Tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.
JB, DSz, Uczeń, MMSilesia.pl