+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

11 listopada - uroczysta akademia w I LO

11.11.2010

We środę 10 listopada w I LO w Jaśle odbyła się powiatowa akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Brała w nej udział nasza młodzież wraz z Panią wicedyrektor Małgorzatą Sławinak.

 

Narodowe Święto Niepodległości polskie święto państwowe, obchodzone co roku 11 listopada, \"dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego\"[1]...

Czytaj więcej...

Galeria: 11 listopada 2010

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności