11 listopada - uroczysta akademia w I LO
11.11.2010
We środę 10 listopada w I LO w Jaśle odbyła się powiatowa akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Brała w nej udział nasza młodzież wraz z Panią wicedyrektor Małgorzatą Sławinak.
Narodowe Święto Niepodległości – polskie święto państwowe, obchodzone co roku 11 listopada, \"dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego\"[1]...