100-lecie śmierci ks. Markiewicza
14.01.2013
6 stycznia 2013 r. w Święto Trzech Króli, podczas Mszy św. o godz. 9:30 w parafii Fara w Jaśle obchodzono 100-lecie śmierci ks. Bronisława Markiewicza – Założyciela Sióstr Michalitek. Do obchodów włączyła się młodzież z naszej Szkoły, która pod kierunkiem s. Diany Jonczyk uświetniła liturgię swoim śpiewem oraz posługą lektoratu. Po Mszach św. licznie zgromadzeni parafianie mogli ucałować relikwie bł. ks. Bronisława Markiewicza.
Uczniowie biorący udział w uroczystościach:
- Maciej Kędzior (4h),
- Angelika Kosiba, Anna Dykas (2i),
- Joanna Moskal, Jolanta Ochałek (2am),
- Justyna Pilczuk (1f1).